FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Yıllara Meydan Okuyan Kaşlar ve Kirpikler!

Yıllara meydan okuyan kaşlar ve kirpikler için aslında yapmanız gereken çok bir şey yok. Düzenli bakım, temizlik ve doğru ürün seçimi ile sizler de yıllara meydan okuyan kaşlara ve kirpiklere sahip olabilirsiniz!

Kaşlarınız İçin

Düzenli Bakım

Sağlıklı kaşlar, her güzel kaş görünümü için temel oluşturur. Revitabrow Advanced gibi bir kaş serumu günlük rutininize dahil etmek, kaşları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin ve daha dolgun bir kaş görünümü yaratacaktır.

Fırçalama

Kaşlarınızı fırçalayın! Evet yanlış okumadınız, kaşlarınızı fırçalamak için sağlıklı bir kaş jeli kullanın. Kaş jelleri kaşlarınızı şekillendirirken, güçlendirmek için de çalışır. Dolayısıyla kullandığınız ürünün içeriğine dikkat edin.

Sabitleme

İşaret parmağınızı kaşlarınızın dibine koyun, baskı uygulayın ve kaş kıllarının doğru yönde sabitlenmesi ve mühürlenmesi için yukarı doğru itin. Ürünün kuruması için birkaç dakika bekleyin.

Kirpikleriniz İçin

Düzenli Bakım

Sağlıklı kirpikler, her güzel kirpik görünümü için temeli oluşturur. Revitalash Advanced kirpik serumunu günlük rutininize dahil etmek, kirpikleri beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin, daha uzun ve daha dolgun bir kirpik görünümü yaratacaktır.

Temizlik

Kirpiklerinizi düzenli olarak temizleyin. Makyaj yapmış olmasanız dahi her gün yüzünüzü yıkarken kirpiklerinize de nazikçe yıkama işlemi yapmak, kirpiklerinizi daha sağlıklı bir konuma getirecektir.

Maskara Seçimi

Maskaranızı seçerken fiyatına bakmayın! Kirpikleriniz en hassas bölgelerinizden biri. Dolayısıyla uzmanlar tarafından formüle edilmiş maskaraları kullanmak kirpik sağlığınızı tehlikeye atmaz. Maskara seçimi yaparken fiyatından ya da markasından ziyade üreticilerine, uzmanlarına dikkat etmeniz gerekir.

TOP