FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Yaz Aylarında Yapabileceğiniz Kolay Saç Stilleri

Bizi en çok zorlayan bir konu saçlarımıza şekil vermektir. Özellikle yaz aylarında güneş, deniz ve sıcak hava saçlarımızı mahvediyor ve dolayısıyla ne yaparsak yapalım memnun kalamıyoruz. Düzleştirici ve maşa kullansak bu sefer de zaten yıpranan saçlar daha da yıpranıyor… Israrla yapsak bile dış mekana çıktığımızda nem ve sıcaklık, uğraştığımız saçlarımızı dağıtıyor ve pes ediyoruz.

Bugün sizlere hem tatilde hem günlük hayatta hem de işyerlerinizde bile çok uğraşmadan yapabileceğiniz ve sizi uzun süre idare edebilecek bir o kadar da kolay 3 saç modeli önerisi vereceğiz.

Yarım Topuz

Bu saç modeli için ihtiyacınız olan tek şey bir lastik toka. Saçınızın üst tarafını ayırıp, tepeden topuz şeklinde toplayacaksınız. Bunu yarım at kuyruğu olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu saç modeli bazı insanlara garip gelebilir ama inanın biraz farklılık her zaman iyidir.

Ense Topuzu

İster saçınızın tepesini hafif kabarttıktan sonra isterseniz de hiç kabartmadan, tam ense kısmından bir lastik tokayla ufak bir topuz oluşturun. Bu model her zaman kurtarıcıdır.

Basit ve Dağınık Örgüler

Örgü yapmayı biliyorsanız zaten birkaç adım öndesiniz. Örgüler bir klasiktir. Arkada tek örgü, her iki tarafta örgü, yan örgü, kök örgüsü, kafasına toplanan bir örgü… Saçlarınızın doğal haliyle bile üstten, alttan, yarım veya tam hangisini isterseniz yapacağınız örgü hep kullanabileceğiniz basit bir yöntem.

TOP