FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Sağlıklı ve Gür Kaşlar için 3 Madde!

Genetik, yaş ve yaşam tarzı, kaş ve kirpiklerimizin büyümesinde rol oynayabilecek şeylerden sadece birkaçıdır. Ve gerçek şu ki, bazılarımızın bu bölümde biraz daha fazla yardıma ihtiyacı var. Tabii ki, vitaminler ve büyüme serumları yardımcı olabilir, ancak düzenli diyetimize belirli yiyecekleri eklemek kadar basit bir şey de olabilir. Örneğin avokado, tatlı patates, somon ve mantar gibi antioksidan değeri yüksek besinleri öğünlerinize ekleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere sağlıklı kirpiklere sahip olmak için üç madde sunacağız:

*Makyajınızı çıkarmadan yatağa girmeyin.

Biliyoruz, bunu daha önce duymuştunuz. Bunu çok kez duymanızın nedeni tamamen doğru olması! Makyajınızı silmemek kaşlarınızın sağlığı için sadece kötü olmakla kalmaz, iltihaplanma ve enfeksiyonlar gibi daha da kötü şeylere yol açabilir. Bir cilt bakımı rutini uygulayamasanız bile, makyajınızı başınız yastığa değmeden önce mutlaka çıkarın. Yüzünüzü yıkamamak için hiçbir bahaneniz olmamalı.

*Kaşlarınızı fırçalayın.

Evet yanlış okumadınız, kaşlarınızı fırçalamak için sağlıklı bir kaş jeli kullanın. Kıl köklerini hafif bir şekilde uyarmak orada bir hareketlilik sağlar ve kaşlarınızın gürleşmesine yardımcı olur. Kaş jelleri kaşlarınızı şekillendirirken, güçlendirmek için de çalışır. Dolayısıyla kullandığınız ürünün içeriğine dikkat edin.

*Makyaj fırçalarınızı temiz tutun.

Makyaj fırçalarınızda kir ve yağ birikmesi akne oluşumuna ve muhtemelen dermatit adı verilen döküntülere neden olabilir. Özellikle göz makyajınızı yaptığınız fırçaların temizliği oldukça önemlidir. Göz ve kaş sağlığınız için fırçalarınızı düzenli olarak yıkayın.

Bonus: *RevitaBrow Advance kullanın.

Sağlıklı kaşlar, her güzel kaş görünümü için temeli oluşturur. RevitaBrow Advanced kaş serumunu günlük rutininize dahil etmek, kaşları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin, daha sağlıklı ve daha dolgun bir kaş görünümü yaratacaktır.

TOP