FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Saçlarınız Daha Bakımlı Görünsün

Bir an için düşünün: ‘yaşlanan’ saç neye benziyor?

Beyazlayan saçları örtmek için boyanmış birçok saç görürsünüz ama yine de bu saçlar “eski” görünür. Daha koyu renk aslında kuru, seyrek saçları vurgulayabilir. İncelmiş saçlara yanlış kesim ile renk katmak, saç derinizi yanlış yönlerden öne çıkaracaktır.

Peki, saçınızın genç güzelliğini onarmak ve canlandırmak için ne yapabilirsiniz?

Hidrasyonu Artırın

Kesim ve renklendirmeye geçmeden önce saçınızı daha sağlıklı, daha az kırılgan bir yere getirin. Ciddi derecede kuru saçlar için, bir saç maskesi ile başlayabilirsiniz! Maskeleyip maskelememe seçimi size ve saçınızın ihtiyaçlarına bağlıdır. Neye karar verirseniz verin, bir sonraki hareketiniz hacim veren ve nemlendirici bir şampuan ve ardından sinerjik olarak formüle edilmiş bir saç kremi. Ucuz ve kalitesiz, hepsi bir arada şampuan ve saç kremi bu etkiyi sağlamaz. ‘Yaşlanan’ saçlara parlaklık, nem ve sağlık kazandırmak için bir şampuan ve saç kreminde ne tür bileşenler aramalısınız?

Şampuanınızda bulmak istemediğiniz şey şudur: sülfat maddeleri… sodyum lauril sülfat, sodyum lauret sülfat ve amonyum lauret sülfat… Bu kimyasalların şampuanın güzelce köpürmesine ve yağı, kiri temizlemesine yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Ama… saçı sağlıklı ve nemli tutmak için gereken doğal yağların çoğunu yok ederler. Sonuçlar kuru saç ve tahrişe duyarlı kuru bir saç derisi olabilir.

Kırılmaya karşı saçı ve saç derisini güçlendiren bitki bazlı proteinleri ve yağları arayın. Ek kalınlaştırma özellikleri için, saçın hacimli dolgunluğu destekleyen vitaminler ve mineraller gerekir. Saç kreminiz, dolgunluk ve nem eklemek için ek bileşenler, beslemek için keratin ve biotin gibi maddeler ve hiper hidrasyon ve genç görünümlü parlaklık için pantenol içermelidir.

Şampuan, saç kremi ve köpükten oluşan bir karışım ve uygun kombinasyonu bulma konusunda tahmin yürütmeyi ortadan kaldırın ve doğrudan Hacim Veren Saç Koleksiyonumuza gidin. Saçları seyrekleşen kadın ve erkekler, daha sağlıklı, daha hacimli, daha genç görünen saçlar için ihtiyaç duydukları her şeye bu koleksiyonla sahip olurlar. Sinerjik olarak çalışmak üzere özel olarak tasarlanan bu koleksiyon, incelmiş, kırılgan saçlarınızı bir daha asla göremeyeceğinizi düşündüğünüz daha dolgun görünümlü haline dönüştürmenize yardımcı olabilir!

TOP