FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Saç Güçlendirici Köpük Neden Tercih Edilmeli?

Biliyor muydunuz? Tescilli BioPeptin Complex® içeren saç güçlendirici köpüğümüz, saçınızdaki kırıkları onarırken aynı zamanda saçlarınızın dayanıklılığını ve gücünü artırır.

Merak ettikleriniz için sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda yer alıyor:

❓SAÇ GÜÇLENDİRİCİ KÖPÜK NEDİR?
Saç güçlendirici köpük, saçları yoğun bir şekilde nemlendirerek güçlenmesini ve yumuşamasını sağlayan, aynı zamanda çevresel faktörlerden kaynaklanan kırılmalara karşı koruma sunan bir saç bakım ürünüdür. Bu doktor tarafından hazırlanan formül, saçın esnekliğini ve saç derisinin nem seviyesini artırmaya yardımcı olur.

❓BU ÜRÜN NASIL ETKİ EDER?
Saç güçlendirici köpüğümüz, en çok satan kirpik ve kaş serumlarımızda bulunan ve saçları nemlendirme, güçlendirme özelliği olan lipidler, peptitler, biotin ve pantenol içeren benzersiz BioPeptin® Kompleksini içerir.

❓NE ZAMAN SONUÇ ALIRIM?
Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterir, ancak birçok kullanıcı ilk kullanımdan itibaren saçlarında gözle görülür bir değişiklik olduğunu fark eder. Saç güçlendirici köpüğümüzü kullanan 33 kişilik bir grup üzerinde yapılan 4 haftalık bağımsız bir tüketici araştırmasında, katılımcıların %97’si ince saçlarının daha dolgun göründüğünü veya hissettiğini belirtmiştir. Katılımcıların %94’ü seyrek saçlarının daha kalın, sağlıklı ve beslenmiş göründüğünü ifade etmiştir.

❓SAÇ GÜÇLENDİRİCİ KÖPÜK, SAÇ DERİSİ YATIŞTIRICI SERUMDAN NASIL FARKLI?
Saç derisini nemlendiren bazı serumlar gibi, köpük formülümüz de saç derisini nemlendirerek sağlıklı saçların gelişimine yardımcı olur. Ancak, birçok serum, ince saçları ağırlaştırabilir ve düz ve cansız bir görünüm oluşturabilir; çünkü yağlı bir kalıntı bırakır. Saç güçlendirici köpüğümüzün hafif formülü ise temiz bir his verir ve saçların daha dolgun görünmesini sağlar. Üstelik, bu köpüğü ıslak veya kuru saça uygulayabilir ve diğer şekillendirici ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz.

TOP