FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

REVITALASH COSMETICS İle Saçınızın En İyi Hâliyle Tanışın!

Revitalash Cosmetics, dünya çapında edindiği saygın kimliği ile güzellik ve kozmetik sektörünün önde gelen markalarından biridir. Markanın kaş ve kirpik serumlarındaki büyük başarısının ardından, zayıf, mat ve ince telli saçlar için tasarlanmış saç bakım ürünleri de kullanıcıların favorisi hâline gelmiştir. Revitalash Cosmetics’in saç bakım koleksiyonu içerisinde, saçın doğal dolgunluğunu desteklemek için özel olarak formüle edilmiş Thickening Shampoo Saç Kalınlaştırıcı Şampuan ve Thickening Conditioner Saç Kalınlaştırıcı Bakım Kremi ürünleri bulunmaktadır. Uzmanlar, bu üstün kalitedeki ürünleri saç bakım ritüelinize dahil etmenizi önermektedir.

MÜKEMMEL GÖRÜNEN DOLGUN SAÇLAR İÇİN: REVITALASH SAÇ KALINLAŞTIRICI ŞAMPUAN VE SAÇ KALINLAŞTIRICI BAKIM KREMi!

REVITALASH THICKENING SHAMPOO SAÇ KALINLAŞTIRICI ŞAMPUAN

Saçlarınızın en iyi hâliyle tanışmaya hazır mısınız? Revitalash Thickening Shampoo Saç kalınlaştırıcı Şampuan, bitki özleriyle zenginleştirilmiş formülüyle ince ve cansız saçları canlandırırken, saç derisine de özel bir bakım sunar. Bu eşsiz şampuan, saç tellerinizi kalınlaştırarak, saçlarınıza doğal bir dolgunluk kazandırır. Sülfat ve deterjan içermeyen özel formülü sayesinde, saçınızın nem dengesini optimize eder. En etkili sonuçlar için Revitalash Thickening Conditioner Saç Kalınlaştırıcı Bakım Kremi ve Revitalash Volume Enhancing Foam Saç Güçlendirici Köpük ile bir arada kullanılması tavsiye edilmektedir.

Revitalash Thickening Shampoo Saç Kalınlaştırıcı Şampuan, saç renginize zarar vermeyen, dermatolog onaylı ve doktorlar tarafından geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Klinik olarak test edilmiş olan bu şampuan vegan dostudur. Yağsız, paraben ve ftalat içermeyen bir yapıya sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. İçeriğinde saçı derinlemesine besleyen keten proteini, yenidünya yaprağı, söğüt kabuğu, ginseng ve jojoba tohumu yağı bulunmaktadır.

REVITALASH THICKENING CONDITIONER SAÇ KALINLAŞTIRICI BAKIM KREMİ

Saçlarınızın çevresel faktörlerden etkilenmeden daima iyi görünmesini ister misiniz? Revitalash Thickening Conditioner Saç Kalınlaştırıcı Bakım Kremi size aradığınızdan daha fazlasını sunacak. Bitki özleriyle zenginleştirilmiş bu ürün, ince ve cansız görünen saçlarınızı derinlemesine nemlendirir. Saç derinizin nem dengesini optimize eder, saçlarınıza yoğun bir bakım sağlar. Muhteşem sonuçlar için Revitalash Thickening Shampoo Saç Kalınlaştırıcı Şampuan ve Revitalash Volume Enhancing Foam Saç Güçlendirici Köpük ile bir arada kullanılması tavsiye edilmektedir.

Revitalash Thickening Conditioner Saç Kalınlaştırıcı Bakım Kremi’nin eşsiz formülü saç rengine zarar vermez, dermatologların kontrolünden geçmiş, doktorlar tarafından geliştirilmiştir. Klinik olarak test edilmiş bu şampuan, yağ, paraben ve ftalat içermez. Vegan dostudur. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. İçeriğinde saçı derinlemesine besleyen biyotin, keratin, pantenol, yenidünya yaprağı, yeşilçay, ginseng bulunmaktadır. 

TOP