FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Minimalist Güzellik!

Daha fazlasını elde etmek için daha az tüketmek mi? Bu herkesin hayali! Kim daha fazla kazanmak için daha az çalışmayı ya da en iyi şekilde görünmek için banyoda daha az zaman harcamayı tercih etmez ki? Minimalist güzelliğin mantığı budur: evrensel ürünler değil, yalnızca özel cilt bakımı ve genel güzellik ihtiyaçlarınıza odaklanan temel ürünleri satın alın ve kullanın. Amaç, doğal güzelliğinizi geliştirmek, cildinizi şımartmak ve minimalizmi benimsemektir.

Bir dermatolog gördüyseniz, muhtemelen bir seferde yalnızca bir yeni ürün denemenizi tavsiye etmişlerdir. Niye? Çünkü cilt hassastır ve her bileşene uyum sağlamak için zamana ihtiyacı vardır. Aynı anda çok fazla ürün kullanmak yarardan çok zarar verebilir. Cildinizi boğmak istemezsiniz! Gerçekten de bazı cilt sorunları, kalitesiz veya cildinize uygun olmayan ürünlerin aşırı kullanımından kaynaklanabilir. Rosacea, akne, pürüzlü cilt ve tıkanmış gözenekler çok fazla bakımdan kaynaklanabilir. Bu kısır döngü cildiniz ve cüzdanınız için zarar verici ve hatta yıkıcıdır.

Minimalist bir cilt bakımında esas olan, bileşenlerin kalitesi ve etkinliğidir. Bir ürün size reklamı yapılan sonuçları getirmelidir. Bunu yapmak için, bileşenler doğru oranda karıştırılmalıdır. Örneğin, cildi nemlendirmek ve nem bariyerini korumak için bir serum kullanıyorsanız, işi halletmek için gerekli bileşenleri doğru seviyelerde içermesi daha iyi olur. Daha fazla veya daha az olan her şey bir yalandan ibarettir.

Satın aldığınız ürünün ihtiyacınız olan bileşenlere sahip olduğundan emin olun…kırışıklıklar için retinoidler, nemlendirme için hyaluronik asit, koyu lekeler için C vitamini vb… Ayrıca ftalatlar, parabenler ve BHT gibi tartışmalı maddeler içermeyen ürünler satın aldığınızdan emin olun.

Cildin doğal olarak güzel ve sağlıklı olması için en az 4 şeye ihtiyacı vardır: temizlenmeye, tedavi edilmeye, nemlendirilmeye ve korunmaya.

Aynı şey kirpikleriniz ve kaşlarınız için de geçerlidir. Gün boyunca biriken her şeyden kurtulduğunuzdan emin olmak için yumuşak bir temizleyici kullanarak başlayın. Daha sonra onları sağlıklı tutmak için tedavi edin ve besleyin. Aynı derecede önemli olan, güçlü bir antioksidan formül ile kirpiklerinizi ve kaşlarınızı çevresel stres faktörlerinden ve sert ürünlerden koruyun. RevitaLash® Advanced ve RevitaBrow® Advanced tam burada devreye giriyor! Her ikisi de olmazsa olmazdır. Tek adımda nemlendiren ve koruyan özel ve bilimsel olarak gelişmiş teknolojiye sahip… minimalist rutininiz için mükemmel.

TOP