FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Kusursuz Kirpikler için Kusursuz Maskara!

Hepimiz iyi bir maskaranın kesinlikle gerekli olduğu konusunda hemfikiriz. Gözler, yüzümüzü çerçeveler. Kirpiklerimizi kaldırarak ve koyulaştırarak yüzümüzü aydınlatabilir, yorgun olduğumuzda gözlerimizin görünümünü gençleştirebilir ve gözlerimizi öne çıkarabiliriz. Bu yazımızda sizlere iyi bir maskara seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Uygulaması Kolay Olmalı

Kullanım çubuğu büyük maskara kadar kullanışsız bir şey yoktur. Uzun çubuklu maskaraların tutuş dengesizliği sağlaması kaçınılmaz oluyor. Dolayısıyla kirpiklerin ortasına daha az ürün uygulanabiliyor, kenar kirpiklere ise daha çok miktarda ürün uygulanarak dengesiz bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Kendi el boyutunuza göre kendi maskaranızı tercih edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Olmalı

Bir maskaranın tüm gün dayanması önemlidir. Kirpiklere renk vermek ve uzun göstermek için yüksek kaliteli malzemeler gereklidir ancak maskaranın ömrünü uzatmak için parabenler gibi zarar verici koruyucuların kullanılmaması da önemlidir. Ürününüzü seçerken kesinlikle bileşenlerine bakmalı ve zararlı bileşenler içeren ürünleri tercih etmemelisiniz.

Kolayca Çıkabilmeli

Özellikle yorgun olduğunuzda ve sadece uyumak istediğinizde maskarayı çıkarmaya çalışırken gözlerinizi ovmaktan daha kötü bir şey yoktur. Çok zor olduğunda, genellikle pes eder ve panda görünümünden sonraki korkunç sabahla uyanırız. Ayrıca, bir maskarayı çıkarmak çok zorsa ve özellikle maskara inatla çıkmayı reddettiğinde çevresindeki hassas cildi etkileyebilirse, gözünüze de son derece zarar verir.

Hayvanlar Üzerinde Deney Yapılmıyor Olmalı

Her ne olursa olsun, tüm ürünlerimizi seçerken önceliğiniz bu olmalı. Kullandığınız ürünler zulüm içermemeli, siz güzelleşirken başka canlılar canından ve özgürlüğünden mahrum kalmamalı. Bu madde alacağınız tüm makyaj malzemeleri için ilk sırada olursa, vicdanınız rahat bir şekilde güzelleşebilirsiniz.

RevitaLash Double-Ended Volume Maskara ile kusursuz kirpikleriniz için kusursuz bir maskara kullanın! RevitaLash Cosmetics hayvanlar üzerinde deney yapmayan vegan bir kozmetik markasıdır.

TOP