FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Kirpiklerim Dökülüyor, Kaşlarım Seyrek, Ne Yapmalıyım?

Hayattaki çoğu şey gibi sağlıklı, güzel kirpikleri ve kaşları elde etmek biraz çaba gerektirir. Doğru bakımdan doğru ürün ve teknikleri kullanmaya kadar, kirpikleri ve kaşları sağlıklı tutmak için çok şey gerekir. Kirpiklerimizin büyüme döngüleri olduğunu ve birkaç ayda bir dökülme yaşamasının tamamen normal olduğunu hatırlamak önemlidir. Bununla birlikte, kötü alışkanlıklar ve uygun olmayan bakım hasara, kırılmaya ve hatta dökülmelere neden olabilir.

Kirpikleriniz ve kaşlarınız maskara ve kaş kalemi gibi bir ürünler güzelleşen bir bölgeden daha fazlasıdır! Hassas göz bölgesini kir ve tozdan korumaya yardımcı olurlar ve tehlikeli kalıntıları dışarıda tutmak için bir kalkan oluşturarak gözleri korumaya yardımcı olurlar. Bu nedenle, kirpik ve kaş sağlığı görünüşün ötesine geçer, göz bölgesinin genel sağlığı için önemlidir.

Makyajı çıkarmadan asla uyumayın. Kirpiklerinizin ve kaşlarınızın sağlığı için sadece kötü olmakla kalmaz, iltihaplanma ve enfeksiyonlar gibi daha da kötü şeylere yol açabilir. Bir cilt bakımı rutini uygulayamasanız bile, makyajınızı başınız yastığa değmeden önce mutlaka çıkarın.

Kirpik lifting veya kaş laminasyon ile elde ettiğiniz sonuçlar elbette inkar edilemez ancak bu uygulamaların hasarı da öyle. Ne yazık ki, bu hizmetlerin kirpiklerin ve kaşların bütünlüğünü tehlikeye attığı bilinmektedir. Bu hizmetleri özel etkinlikler için saklamanızı öneririz veya gerçekten sahip olmanız gerekiyorsa, doğal kirpiklerinizi ve kaşlarınızı güçlü ve sağlıklı tutmak için bir kirpik veya kaş serumu kullandığınızdan emin olmalısınız.

Düzenli olarak kirpik ve kaş serumu kullanın! Kirpikleriniz ve kaşlarınız iyi durumda olsa bile, neden onların en iyi şekilde olmasını istemeyesiniz? RevitaLash® Advanced ve RevitaBrow® Advanced gibi bir kirpik veya kaş serumu günlük rutininize eklemek sadece birkaç saniye sürer ve doğal kirpikleriniz ve kaşlarınız için harika sonuçlar verir. Daha güçlü, daha sağlıklı, daha güzel görünümlü kirpik ve kaşlara sahip olabilirsiniz.

TOP