FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Kirpik Lifting’in Kalıcılığı Ne Kadar?

Kirpikler, bakışlarınıza anlam ve güzellik katan önemli faktörlerden biridir. Kirpik söz konusu olduğunda kullanılabilecek bir sürü makyaj malzemesi ve uygulanabilecek bir sürü güzellik uygulaması geliştirilmiştir. Tüm bunlara her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Günümüzün en popüler uygulamalarından birisi haline gelen kirpik lifting de daha etkileyici kirpiklere sahip olmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemler arasına girmiştir.

Kirpik Lifting, kirpikleri kaldırmak ve daha estetik bir ifade kazandırmak adına uygulanan ve giderek yaygınlaşan bir uygulamadır. Bu sebeple kirpik lifting uygulaması hakkında doğru bilgiye erişmek kritik bir önem taşıyor. Göz bölgesini doğrudan ilgilendiren bu tür işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız, kendiniz için en uygun işlemi yaptırmak için güvenilir kurumlara danışmanız, güzelliğiniz kadar sağlığınız açısından da büyük önem taşımaktadır.

Kirpik Lifting; adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma amaçlı yapılan uygulamadır. Bu uygulama aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da nitelendirilebilir. Kirpik lifting uygulamasında kullanılan solüsyonlar vitamin, keratin ve pigment takviyeleri zenginleştirilmiştir. Bu takviyeler, kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar. Uygulamanın etkileri ortalama 2-3 ay sürmektedir. Kirpik lifting, hem kirpiklerinizin doğal görünümünü koruyup hem de göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Ancak kirpik lifting esnasında kullanılan kimyasalların ve kirpiklerinizin yukarıya doğru çekiştirilmesinin elbette kirpiklerinize zararı vardır. Kirpik, gözü yabancı maddelerden korumak için en etkili bölgemizdir. Lifting’in ardından maalesef bu işlevini yitirir. RevitaLash Advanced ile kirpiklerinize doğal Kirpik Lifting görünümü verebilirsiniz! Daha detaylı bilgi için uzman ekibimize Instagram (@revitalashturkiye) üzerinden ulaşabilirsiniz.

TOP