FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Kirpik Bakımı Erkekler için de Önemlidir!

Kaşlar ve kirpikler yüzünüzü çerçeveler. Herkesin karşısındaki kişiye baktığında ilk dikkat ettiği yer gözleridir. Kirpikler ve kaşlar, saçlarınız kadar önemlidir.

Saçlarınızın sağlıklı, dolgun ve parlak görünmesini sağlamak için ürün kullanıyorsunuz. Sakalınızı kesip, yumuşak ve parlak kalması için özel yağlar kullanıyorsunuz. Aynı düzeyde ilgi ve özen kaşlarınız ve kirpikleriniz için de geçerli olmalıdır. İşte dikkate alınması gereken bir konu, sakalların en çok dikkat çeken bölgeniz olduğunu düşünebilirsiniz ancak muazzam bir izlenim bırakabilecek olan bölgeniz aslında kirpiklerinizdir.

21.yüzyıla hoş geldiniz! Artık bu çağda, erkekler de kadınlar gibi bakımlı olmalıdır. Ve kirpiklerin bakımlı olması çok önemlidir. Daha doğal bir kirpik kıvrımı elde etmek aslında kolaydır sadece kadınların yıllardır bildiği tek sırrı bilmeniz gerekiyor.

RevitaLash Advanced Kirpik Serumu, kirpiklerin doğal kıvrılmasını artırabilir. Kirpik kıvırıcı gerekmez. Böylece RevitaLash Advanced size daha sağlıklı, daha güçlü, daha nemli kirpikler vermenin yanı sıra bol miktarda dolgunluk katabilir.

Bir adım daha ileri gitmeyi seçen erkekler, kirpik kıvırıcıyı da elbette deneyebilir… Kullanımı oldukça kolay. Üst kirpikleri kıvırıcı arasına yerleştirin, ardından hafifçe sıkın. İlk bir veya iki kullanımda korkutucu görünebilir, ancak yeterince çabuk alışacaksınız.

Biraz kirpik kıvrılmasının göz çevresinin görünümünü iyileştirmede yapabileceği dönüşüme şaşıracaksınız.

TOP