FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Kaşlarınızı Güçlendirin, Sabitleyin, Parlaklık Katın!

Hi-Def kaş jelini mercek altına alalım: Unisex, vegan dostu ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen formülümüz, üstün kaş şekillendirme kabiliyeti sayesinde sektörde kült bir favori hâline geldi.

İşte bu kaş şekillendirme temeline ilişkin sıkça sorulan sorularınızın birkaçına yanıt veriyoruz:

❓ NE İŞE YARAR?
Hi-Def kaş jeli, göz alıcı sonuçlar için kaşları şekillendirmeye, sabitlemeye ve şekil vermeye yardımcı olur. Uzmanlar tarafından geliştirilen nemlendirici formülümüz sayesinde, asi kaşlar bile yumuşar, daha belirgin bir görünüm kazandırır. 3 farklı renk seçeneği ile kaşlarınızın daha dolgun, daha düzenli ve de daha canlı görünmesine yardımcı olabilir.

❓ KAŞLAR İÇİN İYİ Mİ?
Evet! Özel formülümüz, peptitler ve yulaf beta-glukan içerir ve kaşların görünümünü güçlendirmeye, nemlendirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olur. Bu da onu RevitaBrow Advanced ile birlikte kullanmak için mükemmel bir ürün hâline getirir. Ayrıca, Hi-Def kaş jeli, dermatologlar tarafından değerlendirilmiş, klinik olarak test edilmiş ve paraben, ftalat veya parfüm içermemektedir.

❓ HI-DEF KAŞ JELİ SU GEÇİRMEZ Mİ?
Hayır – ancak harika bir kalıcılığa sahiptir. Su geçirmez kozmetiklerden uzak durmayı tercih ediyoruz, çünkü çıkarma işlemi kaşlara ve kirpiklere zarar verebilir.

❓ KAŞ JELİ NE ZAMAN UYGULANMALI?
Hi-Def kaş jeli, tek başına veya kaş kalemini uyguladıktan sonra daha dolgun bir görünüm elde etmek için kullanılabilir. Eğer RevitaBrow Advanced kullanıyorsanız, önce kaş serumunu temiz, kuru kaşlara uygulayın, Hi-Def kaş jelini uygulamadan önce serumun tamamen kurumasını bekleyin.

Bu deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Mağazamızı ziyaret ederek Hi-Def kaş jelini satın alın ve günlük bakım rutininize en çok satan kaş şekillendirme ürünümüzü de dahil edin. Muhteşem, göz alıcı kaşlara sahip olun!

TOP