FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

İyi Bir Kaş Bakımı için Neler Yapılmalı?

İnternete kaş bakımı yazdığınızda muhtemelen birçok ürün göreceksiniz ancak bu, bu kadar basit değil ve tek başına bir ürünle çözülecek bir şey de değil. Vücudumuz için kullandığımız ürünler kadar beslenme şeklimiz de oldukça önemlidir. Özellikle kıl kökleri, yani saçlar, kaşlar ve kirpikler, kullanılan ürünlerin yanı sıra tüketilen besinlerle doğrudan gelişebilen bölgelerimizdir. Düzenli ve dengeli beslenmek vücudumuz için her zaman en iyi seçenektir.

Genetik, yaş ve yaşam tarzı, kaş ve kirpiklerin büyümesinde rol oynayabilecek şeylerden sadece birkaçıdır. Tabii ki, vitaminler ve büyüme serumları kaşlarınızın bakımı için yardımcı olabilir. Ancak düzenli diyetimize belirli yiyecekleri eklemek kadar basit bir şey de olabilir. Ya da belki iş sadece düzenli bir temizleme yapmaktan geçiyordur. Makyaj yapmadığınız günlerde dahi yüzünüzü, özellikle gözlerinizi korumak için orada bulunan kaş ve kirpiklerinizi nazikçe temizlemeniz gerekir.

Sağlıklı kaşlar, güzel bakışlar için temel oluşturur. RevitaBrow Advanced kaş serumunu günlük rutininize dahil etmek, kaşları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin ve daha dolgun bir kaş görünümü yaratacaktır.

Son olarak, kaşlarınızı fırçalamanız iyi bir kaş bakımına giden yollardan biridir. Kaşlarınız için sağlıklı bir içeriğe sahip kaş jeli kullanın. Kıl köklerini hafif bir şekilde uyarmak orada bir hareketlilik sağlar ve kaşlarınızın gürleşmesine yardımcı olur. Kaş jelleri kaşlarınızı şekillendirirken, güçlendirmek için de çalışır. Dolayısıyla kullandığınız ürünün içeriğine dikkat etmeniz bu noktada önemlidir.

TOP