{test_event_code: TEST82707}
 

HİKAYEMİZ

AŞK İLE BAŞLAYAN HEDİYE

RevitaLash Cosmetics’e hoş geldiniz. Bizler Hekimler tarafından yönetilen, en değerli güzellik varlıklarınızın doğal güzelliğini ve sağlığını iyileştirmeyi, tazelemeyi ve geliştirmeyi amaçlayan ödüllü, konusunda uzman kirpik, kaş ve saç ürünleri markasıyız.

Meme kanseri farkındalığının, araştırmalarının ve eğitiminin her daim destekçisi olarak, sizin de bunu gaye edinmiş RevitaLash gibi güzelliğe ve hayat kalitesine ilham verirken bizim kadın kanserlerini ortadan kaldırma çabalarımıza katılacağınızı umuyoruz. 2006’da kurulduğumuzda hikayemiz kurucumuz ve sevgili eşi Gayle arasındaki muazzam aşktan esinlenen tek bir ürün olan orijinal kirpik bakım serumumuz ile başlamıştı.

 

Gayle meme kanseri ile savaşırken serumumuz onun güzel hissetmesinde yardımcı olmuştu. O zamanlar sadece bir tane ve orijinal olan o ürün tüm kadınların doğal güzelliğini ve ruhunu tazeleyen, güzelliğine güzellik katan, çözümler üreten bir kozmetik serisine dönüştü. Bunu yaparken de her şeyi başlatan Gayle'ye destek olmaktan da geri durmadı.

Dr.B_Signature-min.png

"BİZLER BU ÜRÜNLERİ ZİHNİ, BEDENİ VE RUHU YENİLEYİP CANLANDIRMASI İÇİN ÜRETTİK, REVİTALASH COSMETICS MARKASININ ÖZÜNDE YATAN ANLAYIŞ DA BUDUR.”

-Gayle Brinkenhoff

Our Story-Gayle_800x_875.png
Our Story-DrBrinkenhoff.png

“ EŞİM GAYLE'İN İYİLEŞMESİNDE YARDIMCI OLABİLDİĞİM İÇİN KENDİMİ -KENDİMCE DE OLSA- OLDUKÇA ŞANSLI HİSSEDİYORUM. HARİKA GÖRÜNEN KİRPİKLERİ İÇİN HEYECANLANMASINI İZLEMEK BENİM İÇİN GERÇEKTEN BİR KEYİFTİ.”

- Dr. Michael Brinkenhoff

RevitaLash® Cosmetics , Kurucu Ortağımız Gayle Brinkenhoff’un ve dünyanın dört bir yanındaki kadınların cesaretini ve gücünü, meme kanseri farkındalığını, araştırmalarını ve eğitim girişimlerini sadece Ekim ayında değil, yıl boyu destekleyerek onurlandırıyor.

Bu bizim Daimi Pembe Kurdelemiz

EP_1600x.png
WomenOfCourage3_1_1600x.png

Marka mirasımız ve Kurucu Ortağımız Gayle’i onurlandırmak için Daimi Pembe Kurdelemizden doğan RevitaLash Cosmetics, yıl boyu meme kanseri araştırmalarını ve eğitim girişimlerini destekleyerek topluluğa borcunu ödüyor. Kadınları güçlendirmenin ailelerimiz, topluluklarımız ve dünya için yapabileceğimiz en iyi yatırım olduğunu düşünüyoruz. Pembe kurdele girişimlerimizin bir parçası olarak, Kadın Cesaret programımız tüm kadınların zihin, beden ve ruh tutkusunu ve güzelliğini destekliyor.