{test_event_code: TEST82707}
 

DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLÜ, DOKTORLAR TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞ KİRPİK SERUMUMUZ PATENTLİ CURL EFFECT® DOĞAL LİFTİNG ETKİSİ 

GERÇEK KIVRIMLAR!

GERÇEK KİRPİKLER!

Gerçek Lifting Etkisi 

RevitaLash® Advanced.

RV_V1_P15.jpg
2.jpg

CURL EFFECT® NEDİR?

RevitaLash® Advanced kirpik serumu, tescilli patentli teknolojimiz The Curl Effect® ile doğal olarak kıvrılmış, kalkmış kirpikler vermek için tasarlanmıştır. Ödüllü, en çok satan, oyunun kurallarını değiştiren kirpik serumumuzla kirpiklerinize doğal kıvrılma eklemenin devrim niteliğinde bir yolu.

 

% 98 daha iyi kirpik görünümü yaşadı*

% 98 daha sağlıklı görünen kirpikler yaşadı*

% 98 daha güçlü kirpikler yaşadı*

*63 katılımcıyı içeren 6 haftalık bağımsız bir tüketici

çalışmasının anket sonuçları

THE CURL EFFECT® 

Ödüllü, en çok satan ve tamamen oyunun kurallarını değiştiren kirpik serumumuzun kaydırmasıyla kirpiklerinize doğal kıvrılma eklemenin devrim niteliğindeki bir yolu olan The Curl Effect® ile tanışın." RevitaLash® Advanced ve The Curl Effect® hakkında daha fazla bilgi edinmek için blog gönderimizi ziyaret edin.

3.jpg
4.jpg

SIRRIMIZ NEDİR?

RevitaLash® Advanced, tüm dünyada kirpiklerin daha güçlü, daha sağlıklı, daha parlak ve daha güzel görünmesini sağlayan gizli bir silah olarak bilinir. Ünlü BioPeptin Complex® sayesinde doğal kirpik kıvrılmanızı da artırabileceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz - kirpiklere doğal bir asansör de dahil olmak üzere gelişmeleri ve gelişmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi veren bir bileşen karışımı!